Leczenie pajączków na nogach - Warszawa

Centrum Flebologii jest kliniką w Warszawie, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób żył. Jednym z najpowszechniejszych schorzeń, które dotyka ponad połowy obywateli Polski - jest niedoczynność żylna. Pajączki na nogach mogą być pierwszym sygnałem wystąpienia tej choroby. Jedną z usług, jakie oferuje Centrum Flebologii, jest zabiegowe usuwanie pajączków. Wykorzystywana jest do tego skleroterapia kompresyjna, a także laser. Obie z metod skutecznie sprawdzają się w wykonywaniu takiego rodzaju zabiegów.

Leczenie pajączków na nogach – Warszawa

Usuwanie pajączków z nóg - metody

Poszerzenia żylne i drobne pajączki są defektami, które dla wielu kobiet są wystarczająco szpecące, by te chciały je usunąć. Centrum Flebologii oferuje zabiegi likwidacji zmian naczyniowych na twarzy, tułowiu, klatce piersiowej, a także rękach. Zazwyczaj jednak zdarza się, że problem ten dotyczy dolnych kończyn. W swojej ofercie Centrum Flebologii ma zabieg skleroterapii, echoskleroterapii oraz laseroterapii. Zatrudnieni tam specjaliści zadbają o dobranie odpowiedniej metody leczenia.

Laser na pajączki - jak to działa?

Jedną z najczęściej i najchętniej używanych metod do usuwania pajączków z nóg jest tak zwana laseroterapia. Doskonale sprawdza się ona w przypadku leczenia nawet najdrobniejszych zmian. W tej metodzie wykorzystywany jest laser barwnikowy, który jest standardem w pozbywaniu się zmian naczyniowych. Centrum Flebologii wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który jest gwarancją fachowo wykonanego zabiegu. Do laseroterapii wykorzystuje się tam laser Vbeam Candeli, który jest urządzeniem najwyższej jakości w swojej kategorii.

Laserowe usuwanie pajączków na nogach - Warszawa

Centrum Flebologii oferuje mieszkańcom Warszawy i okolic swoje profesjonalne usługi. W związku z tym, że choroba, jaką jest niewydolność żylna zazwyczaj dotyka przedstawicielki płci żeńskiej - większością pacjentów Centrum są kobiety. Zatrudnieni w centrum specjaliści zadbają o to, by każdy z zabiegów został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Wybierając usługę laserowego usuwania pajączków na nogach w Centrum Flebologii, ma się gwarancję najwyższej jakości.

Pajączki na nogach - zabiegi w Warszawie

Nieleczona niewydolność żylna może doprowadzić do powstania zakrzepicy, a w konsekwencji do śmierci. Dzieje się tak, gdyż skrzepnięta krew z nóg transportowana żyłami dociera do tętnicy płucnej, a następnie ją zamyka. Dlatego w przypadku, gdy na nogach pojawią się pajączki - należy niezwłocznie zgłosić się do specjalisty, pracującego na przykład w warszawskim Centrum Flebologii. Pajączki na nogach nie zawsze są zagrożeniem dla zdrowia, ale dobrą profilaktyką jest usuwanie ich, na przykład przy użyciu metody laserowej.